Zastrzeżenie

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące zastrzeżenia naszej witryny, skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres [email protected]

Zastrzeżenia dotyczące Game Coins And Spins:-

Wszystkie informacje na tej stronie – https://gamecoinsandspins.com – są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Game Coins And Spins nie gwarantuje kompletności, wiarygodności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania, jakie podejmujesz na podstawie informacji znalezionych na tej stronie (Game Coins And Spins), podejmujesz wyłącznie na własne ryzyko. Game Coins And Spins nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i/lub szkody powstałe w związku z korzystaniem z naszej strony internetowej.

Z naszej witryny internetowej można odwiedzać inne strony internetowe, korzystając z hiperłączy do takich zewnętrznych witryn. Chociaż staramy się udostępniać wyłącznie wysokiej jakości linki do przydatnych i etycznych witryn internetowych, nie mamy kontroli nad zawartością i charakterem tych witryn. Te linki do innych stron internetowych nie oznaczają rekomendacji dla wszystkich treści znajdujących się na tych stronach. Właściciele witryn i treść mogą ulec zmianie bez powiadomienia i może to nastąpić, zanim będziemy mieli możliwość usunięcia łącza, które mogło się „zepsuć”.

Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej witryny inne witryny mogą mieć inne zasady i warunki prywatności, na które nie mamy wpływu. Przed nawiązaniem współpracy biznesowej lub przesłaniem jakichkolwiek informacji pamiętaj o sprawdzeniu Polityki prywatności tych witryn oraz ich „Warunków korzystania z usług”.

Zgoda:-

Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na nasze zastrzeżenie i akceptujesz jego warunki.

Aktualizacja:-

Jeśli zaktualizujemy, poprawimy lub wprowadzimy jakiekolwiek zmiany w tym dokumencie, zmiany te zostaną tutaj opublikowane w widocznym miejscu.