Recenzja Coin Master

Share with Friends

Coin Master
Witajcie ludzie i dziękuję, że wpadliście i wysłuchaliście moich słów na temat Coin Master, być może najbardziej intrygującej i wszechstronnej gry, jaka jest obecnie dostępna. Nie ma znaczenia, czy jesteś starannie przygotowanym graczem, czy też, z drugiej strony, czy po prostu szukasz czegoś wciągającego do zrobienia w swoim dodatkowym czasie; każdy może znaleźć w tej grze coś, co warto docenić.
Budowanie miast i ich niszczenie, gra na automacie hazardowym oraz przechowywanie monet i kart do wykorzystania przy kupowaniu przeprojektowanych obiektów to sedno gry Coin Expert. W każdym razie tym, co odróżnia ją od różnych gier w swojej klasyfikacji, jest sama miara różnorodności i głębi, jaką oferuje. Coin Expert jest pełen wstrząsów, od wciągającej grafiki po nieodpartą mechanikę gry.

Coin Master

Wyzwanie Social Club, które miało swój początek już jakiś czas temu i zostało stworzone przez izraelskie studio Moon Dynamic, od tego momentu szturmem podbiło cały świat. Kolejny zwiastun został wysłany w połowie poprzedniego roku i doczekał się znacznych postępów od znaczących supergwiazd, takich jak Kardashianki, Emily Ratajkowski i Jennifer Lopez, żeby podać kilka przykładów. W ten sposób udało się utrzymać status ogromnego hitu przez lata.
Czy Coin Master jest bezpieczny dla młodych ludzi?
Gra oczyszcza świat. Gra powstała w 2010 roku, ale odkąd w połowie ubiegłego roku pojawiło się nowe zapięcie, zawrzało w całej rozrywce online, a w szczególności na Facebooku. Pomimo faktu, że gra wygląda na animację i ma kategorię wiekową powyżej 12 lat, w sklepie z aplikacjami również widnieje informacja, że istnieją „ciągłe/poważne odtworzone zakłady”. Stworzyliśmy koncentrat, abyś mógł wybrać, czy jesteś otwarty na pozwalanie swoim dzieciom na zabawę w świetle tego, co sobie uświadomiłeś. W Internecie można znaleźć mnóstwo ankiet, które zachęcają opiekunów do współpracy w celu pozbycia się tej gry, ponieważ zmusza ona dzieci do obstawiania zakładów. Opiekunowie powinni również zwracać uwagę na to, jak długo ich dzieci bawią się w tę grę i na wszelkie zakupy, których dokonują w aplikacji, ponieważ w wielu przypadkach pojawiają się oferty zapłaty gotówką, aby kontynuować grę.
Wskazówki i porady dla mistrza monet

Monitoruj swoje spiny

Gra wykonuje 5 (darmowych) tur co godzinę i ma licznik 50 tur (nadmiar tur jest odkładany na bok, abyś mógł je wykorzystać). Gracze zyskają możliwość powielania swoich korzyści x2 i x3 w przypadku kilku zwrotów akcji, a nie jednego. Od czasu do czasu bardzo częste okazje do zakładów pozwalają na obstawianie do x50 lub więcej. Gra (mistrz monet) może automatycznie się obracać.

Gra wyróżnia wirtualne automaty do gier, które pozwalają zdobywać monety, zabezpieczenia, dodatkowe zwroty akcji i sanki, aby atakować sieci innych graczy. Podobnie jak w przypadku większości gier z 3 bębnami, największe wygrane otrzymasz w przypadku, gdy otrzymasz trzy obrazy porównawcze za jednym razem, jednak to wszystko jest karmą, więc nie masz nad tym kontroli. Każda mieszanka daje inne rezultaty. Młotek, świnia i worek na monety o wartości równowartości 15 000 monet. W każdym razie poziom i inne zmienne mogą mieć wpływ na wynik.

Sugerujemy to, ponieważ 5 zwrotów akcji może nie wystarczyć do zdobycia wielu monet. Niestety, ponieważ każdy projekt lub komponent ma lokalnie nie mniej niż 5 poziomów aktualizacji, ta suma prawdopodobnie spowoduje jedynie przeprojektowanie jednego.

Coin Master
Coin Master

Zmaksymalizuj swoje złoto

Kuszące jest oszczędzanie złota na inny czas, szczególnie jeśli jesteś nowy w Coin Master i czujesz, że powinieneś go przechowywać, ale nie jest to mądre. W grze dominują ataki, a Twoja okolica, podobnie jak inne, jest bezradna wobec „strasznych” ataków ze strony różnych graczy. Z tego powodu warto szybko wydawać złoto, aby trzymać się z daleka od złodziei zabierających ogromne kruszywa.

Wszelkie nieszczęścia związane z niewielką fortuną nie będą krytyczne. Niemniej jednak, jeśli zgromadzisz monety i ich nie wykorzystasz, ktoś może uderzyć lub zaatakować Twoją okolicę i wyczerpać Twoje aktywa. Wydaj to, co zyskasz, zanim ktoś zabierze Ci pieniądze.

Na szczęście Twoją willę można zabezpieczyć przed przeciwnikami. Uruchomiwszy automat do gier odpowiednią liczbę razy, otrzymasz mieszankę trzech zabezpieczeń, która ochroni Twoją willę przed złodziejami. W każdym razie wezmą od ciebie gotówkę, jednak nie będą mieli możliwości wzięcia takiej kwoty, jaką zrobiliby w niestrzeżonej gminie.

Gonienie i uderzanie w Coin Master

Uderzenie i atak to kluczowe działania związane z produkcją złota Coin Master. Strajk szkodzi okolicy i zbiera monety. Zaatakuj znajomego z Facebooka lub nieregularnego gracza. Możesz ścigać kogoś dowolnie, jeśli nie chcesz denerwować swoich kumpli Coin Expert.

Jeśli miasto, które atakujesz, ma zabezpieczenia, możesz wydobyć 50 000 monet. Liczbę tę można zwiększyć po wysiadywaniu zwierząt domowych (rozdział 4). Gracze mogą przynieść dodatkową gotówkę, jeśli miasto nie jest bronione.

Nagrody za atak są bardziej widoczne. Sytuacja ta obejmuje ściganie mistrza monet dnia, w większości znajomego z Facebooka, pokazanego w najwyższym punkcie automatu do gier. Atak wymaga wybrania i zanurzenia się w trzech z czterech otworów w mieście. Jeden otwór będzie pusty lub będzie miał dodatkową skrzynię. Pozostałe 3 są pełne monet, które można wykorzystać.
Jak stale wyprowadzać idealne uderzenie? Wyczyn z dwoma palcami działa przy założeniu, że wykopałeś dwa otwory monetami i starasz się nie zepsuć ostatniej decyzji. Stuknij dwa pozostałe otwory dwoma palcami i przytrzymaj krótko. Spowoduje to odsłonięcie otworu na monetę i otrzymanie każdego smakołyku. Aby to zadziałało, podnieś jednocześnie dwa palce.

Saucy naturalnie odkrywa czwarte otwarcie, jeśli otworzysz ją jako swojego zwierzaka, dzięki czemu możesz się rozluźnić, wiedząc, że możesz dotknąć przeciwnika tak daleko, jak to możliwe.

Inną skuteczną metodą ataku jest oddziaływanie na budynki lub przedmioty, które obecnie znajdują się w mieście. Z naszego doświadczenia wynika, że rzeczy dotknięte zwracają większą liczbę monet niż te nieskazitelne. Tygrys (kolejny zwierzak) pomoże Ci zebrać dodatkowe pieniądze z ataku, niezależnie od tego, czy miasto jest zabezpieczone.

Nakarm swojego zwierzaka w Coin Master

Po otwarciu Miasta Czwartego, Rynek Monet umożliwia wprowadzanie na rynek zwierząt domowych. Trzy z nich są urocze i oferują niezwykłe korzyści. Możesz mieć jedno zwierzę dynamiczne.

  • Saucy: osiąga wspaniały status ataku, odkrywając czwarty otwór;>
  • Tygrys: w każdym przypadku oferuje nagrody za atak podczas ataków utrudniających ochronę;
  • Rhino: bloki działają lepiej w porównaniu do zabezpieczeń.

Każde zwierzę staje się coraz większe, gdy wykorzystujesz jego moce, i poprawia swoje wyniki, zapewniając ci więcej nagród. Opieka nad zwierzakiem jest niezapomniana, w przeciwnym razie najprawdopodobniej zaśnie i przejdzie w stan uśpienia. Zdobycie karmy dla zwierząt domowych jest wyzwaniem.
gra służy raz jak w zegarku, ale Twój zwierzak będzie wygłodniały przed innym. Jeśli nie opiekujesz się swoim zwierzakiem, może on odpocząć. Na szczęście Twoje zwierzę nie umrze z głodu.

Najszybszym sposobem jest zakup karmy dla zwierząt w Sklepie za prawdziwą gotówkę. Jeśli wolisz inaczej, istnieją różne możliwości. Nagrody w postaci karmy dla zwierząt domowych mogą być dostępne podczas określonych okazji. Automaty do gier mogą również zapewnić Ci karmę dla zwierząt domowych, pod warunkiem jednak, że będziesz mieć szczęście. Dlatego idealnie byłoby spodziewać się powodzi przeciętnej karmy dla zwierząt domowych Coin Master.

Korzyści z mediów społecznościowych w Coin Master

Coin Master energicznie inwestuje zasoby w rozrywkę online. Gra poprosi Cię o zalogowanie się za pomocą Facebooka przy pierwszym uruchomieniu. Możesz grać bez udziału, jednak odpychające wyskakujące okienka będą nadal namawiać Cię do dołączenia do Facebooka, dopóki się nie poddasz i nie zalogujesz.

Zalogowanie się na Facebooku i powiązanie z Coin Mastercompanions ma zalety. Należy odzyskać od nich darmową gotówkę i zwroty akcji, aby utrzymać jakość związku. Ta funkcja jest wygodna, zakładając, że masz ogromną listę znajomych na Facebooku, ponieważ prawie gwarantuje, że współczynnik krytyczny rzeczywiście zagra w Coin Master.

Codzienna nagroda w Coin Master

Coin Expert przypomina wiele innych współczesnych gier przenośnych, ponieważ codzienne logowanie ma swoje zalety. Nie możesz po prostu zdobyć monet i zwrotów akcji, które wysłali ci towarzysze, ale możesz także otrzymać nagrodę codzienną.

Pamiętaj, że ta decyzja będzie dostępna dopiero w innym momencie gry, więc nowi gracze nie będą mieli możliwości z niej skorzystać. Jeśli jednak jest to możliwe, staraj się je konsekwentnie wykorzystywać. Kliknij menu burgera w prawym górnym rogu, aby sprawdzić tę możliwość. Jeśli klikniesz „Codzienna nagroda” i przekręcisz koło, możesz wygrać nagrodę w postaci złotych monet.

Bonus z automatów

Kompensacje z przestrzeni w Coin Master
Coin Expert to wirtualna maszyna do gier na Twój telefon, która ma mnóstwo ładnych zdjęć. Jest to wyjątkowo proste podejście do umieszczenia tego. Podczas gry będziesz się zmieniać i pchać do przodu.

Gdy będziesz mieć odpowiednią liczbę zwrotów akcji, możesz je wykorzystać do gry na automacie hazardowym, który zapewnia monety, zabezpieczenia, możliwości toczenia i atakowania miast innych graczy, a nawet rzeczy związane z okazjami w grze.

Leave a Comment